Hakkımızda

Serbest piyasada elektrik alım satımı ile iştigal eden PALPORT, elektrik sektöründe toptan elektrik ticareti alanında faaliyet göstermektedir. Müşterilerin yük ve tüketimleri analiz edilerek, ihtiyaçlarına ve özel durumlarına uygun alternatif çözüm paketleri oluşturulmaktadır. Bu çözüm paketlerinde, yük ve tüketim analizine göre şekillenen hesaplı tarifeler, müşteri talep ve ihtiyaçlarına uygun ödeme seçenekleri yüksek kalitede hizmet gibi uygulamalar bulunmaktadır. Bölgesel ve sektörel bazda projeler geliştirilerek, aynı iş kolundaki şirketlere uygun fiyatla elektrik tüketimi için özel tarifeler hazırlanmaktadır.

Müşterilerin tüketimleri zaman, mevsim ve piyasa koşullarına göre analiz edilerek ihtiyaçlarına, özel koşullarına ve durumlarının gerektirdiği fırsat ve risklere göre özel çözümler geliştirilmektedir.

Enerji kısıtlaması ve kapasite sınırı olmaksızın PALMET ENERJİ bünyesindeki elektrik üretim şirketlerinin (DELTA A.Ş ve ALES A.Ş) üretimlerinden, Türkiye’deki diğer üretici ve ticari firmalardan ve ithalat yolu ile satın alınan elektrik enerjisi kesintisiz ve uygun fiyatlarla müşterilere arz edilmektedir.

PALPORT;

  • Ülke çapındaki serbest sanayi ve ticarethane müşterilerine,
  • Sektörde faaliyet gösteren diğer lisans sahibi elektrik ticaret şirketlerine toptan elektrik satışı
  • Yunanistan ve Bulgaristan’a ihracat yolu ile toptan elektrik satışı yapmaktadır. 

PALPORT, ayrıca acentaları aracılığıyla da Türkiye’de farklı illerde satış faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

PALPORT, PALMET ENERJİ bünyesindeki mevcut elektrik üretim santrallleri yanında, mühendislik ve inşaat süreci devam eden diğer doğal gaz çevrim satrali, HES ve Rüzgar Enerji Santrallerinin faaliyete geçmesiyle, gerek üretim çeşitliliği ve yüksek kapasitesi, gerekse de artan deneyimleri ile serbest elektrik piyasası içerisindeki yerini genişletmektedir.

 

Ucuz Elektrik Kullanmak İçin
Lütfen çağrı merkezimizi arayınız :

+90 216 325 73 30
design:

Copyright © 2012 Tüm Hakları Saklıdır. Palport Elektrik Ticaret A.Ş.
Ucuz Elektrik Çağrı Merkezi 0 216 325 73 30